Toomas Kolk kohtunike kriitikast: ega ma 15 pole, et selliste asjade peale nutma hakkan!

 (5)
Toomas Kolk kohtunike kriitikast: ega ma 15 pole, et selliste asjade peale nutma hakkan!
Foto: Siim Lõvi

Korduvalt uueks Ott Leplandiks nimetatud Toomas Kolk on väga tolerantne kõigi kohtunike kommentaaride suhtes ja tänab südamest Eesti rahvast talle antud võimaluse eest osaleda "Eesti otsib superstaari" finaalvoorudes. Publikule antud intervjuus tunnistab ta, et on nõus kriitikaga, mis tema inglise keele oskuse pihta käis.

"Jah, olen nõus, et inglise keel võis täna tagaplaanile jääda küll, sest õrna häälega laulmisele läks kogu mõte ja osa mõttest läks muidugi ka sinna, et sõnad oleks õiges järjekorras," muigas Toomas. "Mõnes gruuvimas laulus nagu näiteks midagi Johnny Cashilt, mul inglise keelega probleeme ei tule," lubab ta.

Kohtunike vastu Toomas vimma ei pea, kuigi sai Mihklilt kommentaari, milles too võrdles tema häält "jalgratta keti kolisemisega vastu tühja õllepurki". "Väga huvitav ja väga eriline, Mihkel on kihvt ja eks ta mängib kriitilist kutti, kes lahedaid metafoore ütleb," suhtub Toomas olukorda rahulikult.

"Ega ma 15 pole, et selle peale nutma hakkan. Nüüd on nädal aega finalistide koolitust ja ma loodan, et nüüd tuleb korralik tamp taha," avaldab ta algava nädala suhtes lootust.

Mida Toomas Publikule veel rääkis, vaata videost: