TOP 10: Suudlused, kallistused ja meelitused ehk lembehetked presidendi vastuvõtult

 (34)
Presidendiballide 98 meeldejäävaimat hetke
Luisa Värk ja Taavi Rõivas
Luisa Värk ja Taavi RõivasFoto: Rauno Volmar

Presidendi vastuvõtt on sündmus, milleks tuleb korralikult riietuda ning siis väljapeetult istuda-astuda. Õnneks pole keset pisulikku sündmust keelatud aga meelt lahutada viisakate lembehetkedega - seda enam, et presidendipaar oli see, kes ise aastal 2008 oma kiindumust ballikülaliste eest ei varjanud. Jagub ka teisi, keda oleme näinud presidendi vastuvõtul suudlemas, kallistamas ja kätt hoidmas.

"98 meeldejäävaimat hetke" on Eesti vabariigi 98. aastapäevale pühendatud lugude sari, milles Publik reastab tähtpäeva eel iga päev seniste vastuvõttude säravaimaid hetki.

*

"98 meeldejäävaimat hetke" on Eesti vabariigi 98. aastapäevale pühendatud lugude sari, milles Publik reastab tähtpäeva eel iga päev seniste vastuvõttude säravaimaid hetki.

*

1. Peaminister Taavi Rõivas ja tema elukaaslane Luisa Värk võtsid Jõhvi kontserdimajas tantsides graatsilisi poose ja kasutasid tantsu lõpus võimalust üks suudlus vahetada.

Luisa Värk ja Taavi Rõivas Foto: Rauno Volmar
Seotud lood:

2. Eesti tuntuim naispunkar ja mässaja Merle Jääger aka Merca on oma elukaaslase Imre Toomeoksa hellitlevas haardes. Kui Merca aastal 2012 vastuvõtule kutsuti, võttis ta seda nii tõsiselt, et müüs kostüümi ostmiseks maha oma klaveri. Vähemalt seda väitis ta Anu Välbale antud intervjuus. Kas tegu oli nalja või tõsijutuga, teab vaid Merca ise.

Merle Jääger ja Imre Toomeoks Foto: Ilmar Saabas

3. Multitalent Leslie Laasner teab, et kui käsi ära väsib, on alati olemas turvaline paik, kust see kosutust saab. Pildil puhkab Leslie käsi abikaasa Inga selja alaosal.

Leslie Laasner ja Inga Vatsk Foto: Andres Putting

4. Armunud paari tunneb kaugelt ära! Rokkar Tanel Padar ja tema veetlev elukaaslane Kristel Mardisoo võtsid Jõhvi kontserdimajas selliseid piruette, et nendele tehti tantsupõrandal ruumi. Sekka vahetati ka õrnusi.

Tanel Padar ja Kristel Mardisoo Foto: Rauno Volmar

5. Kristel Mardisoo polnud ainus, kes Tanelilt kallistusi sai. Üks tugev kollegiaalne embus toimus ka Jaan Pehki ja Tanel Padari vahel. Seda momenti juba ükski kaamera jäädvustamata ei jätnud.

Jaan Pehk ja Tanel Padar Foto: Rauno Volmar

6. Poliitik Lauri Laasi koos oma elukaaslase Stella Shaumyaniga õnnelikult käest kinni hoidmas. Viimastel aastatel pole paar enam presidendi vastuvõtul käinud, sest nende peres kasvab kaks väikest poega, kes nõuavad vanemate jäägitut tähelepanu.

Lauri Laasi ja Stella Shaumyan Foto: Andres Putting

7. Kas me oleme Valdo Kalmi eales varem nii õnnelikuna näinud, kui vestlemas pärast presidendi vastuvõtu ametlikku osa telefoniga? Mehe silmades on sära ja naeratus reedab häid uudiseid. Nagu tänapäeva inimesele kohane, võib lembehetk toimuda ka nutitelefoniga!

Valdo Kalm Foto: Andres Putting

8. Ivari Padar silitab õrnalt oma elukaaslase Kristel Voltenbergi kaela. Kui sel pildil oleks hääl, siis Kristel ilmselt nurruks nagu kiisu...

Ivari Padar ja Kristel Voltenberg Foto: Andres Putting

9. Aastakümneid parimad sõbrad ja partneid. Värskendav, kuidas president Arnold Rüütel lahkub presidendivastuvõtult koos abikaasa Ingridiga. Paar hoiab teineteisel käe alt kinni nagu vastarmunud.

Arnold ja Ingrid Rüütel Foto: Ago Tammik

10. Läinud aastal lahutanud Evelin ja Toomas Hendrik Ilves pakkusid oma abielu jooksul ohtralt lembehetki, kuid kõige rohkem kasutas ajakirjandus presidendipaarist headel aegadel kirjutades just seda kaadrit, mis tehtud presidendi vastuvõtu avavalsilt... Aasta oli siis 2008.

Toomas Hendrik ja Evelin Ilves FOTO: Marko Mumm