Tšekka värki: Tallinn Music Week Linnalavad on selgunud!

 (1)
Tallinn Music Week 2012 / Foto: Heiti Kruusmaa
Tallinn Music Week 2012 / Foto: Heiti Kruusmaa

Järgmisel nädalavahetusel toimuval Tallinn Music Week'il on kontserdid toimumas ka päevasel ajal, ebatavalistes kohtades ja sealjuures täiesti tasuta.

Kolmel päeval on Tallinn Music Week'i Linnalava programmis kokku 11 lava, kus astuvad üles 43 kodumaist ja 27 välisartisti lühikeste ja eksklusiivsete kontsertidega.

Linnalavad on üles seatud Apollo raamatupoes Solaris keskuses, kohvikus Wabadus, kaupluses Stanford Music Pronksi tänaval, Biit Me plaadikaupluses Pikal tänaval, Telliskivi Reval Cafés, Nordic Hotel Forumi lobby's, Kunstihoone galeriis, muuseumis Miia-Milla-Manda, AKU disainistuudios Tatari tänaval ja Viru keskuses. Live'is striimitav kontsert, esinejateks Marten Kuningas ja Frankie Animal, toimub ka Delfi toimetuses.

Seotud lood:

Linnalava programmi kokku pannes on silmas peetud, et esindatud oleks eripalgeline muusika ja kontserdipaigad oleksid ebatraditsioonilised, aga siiski tuttavad. Esinejatenimistust leiab muuhulgas ka näiteks Mari Pokineni, Multiphonic Rodent'i, Sibyl Vane', Elephants From Neptune' ja palju teisi põnevaid kodu- ja välismaiseid artiste.

Muusikatööstuse konverents ja festival Tallinn Music Week toimub 4.-6. aprillil.

Täpsema kava ja esinejatega saab tutvuda SIIN.