TUTVUME | Teise näosaate võitja Madis Arro: kolme lapse isa Kiilist, kes tuli, nägi ja võitis napilt!

 (12)
2. saade 2019
2. saade 2019Foto: Mardo Männimägi, TV3

"Su nägu kõlab varsti tuttavalt" uue hooaja teisest saatest väljus võitjana Madis Arro, kes esitas Margarita Voiteseks kehastunult loo "Ave Maria" ja teenis küll Kärt Antoniga sama palju punkte, ent žürii esinaise Tanja kõrgemad punktid lubasid siiski parimaks kuulutada sel korral just tema.

"Ma tulin Kiilist, Tallinna külje alt," tunnistab Arro Kroonikale pärast saate võitu. 33-aastane kolme lapse isa on rõõmsas abielus ja tegeleb ka igapäevaselt muusikaga. "Meil on ansambel Reminders, mis teeb 80ndate muusikat, kus on ballaadist rokini nii kodu- kui välismaist muusikat," kirjeldab ta peo-,pulma- ja üritustebändi, kus laulab.

"Olen olnud seitse hooaega olnud tugev vaataja," selgitab ta oma seniseid kokkupuuteid saatega ja lisab, et ise hindab saate vaatajana alati head paroodiat ja nalja enam kui vokaalselt jäljendusoskust. "Mulle on alati meeldinud see naljasaatena ja meeldinud just Sepo Seemani, Peeter Oja ja Jan Uuspõllu paroodiad. Minu numbri puhul polnud naerda ehk nii palju, aga mina olen ise vaadanud ikka selleks, et saada kõhutäis naerda," tunnistab ta, et nüüd tuleb teha tööd, et leida, mida järgmisel nädalal R.E.Mi juures haarata ja parodieerida saab.

Madise tegemistest Remindersi ridades annab aimdust see klipp: