Tuuli Rand: minu hulluseks on...

 (2)
Ansambel Vöörad
Ansambel Vöörad

Täna oli telemaja täis muusikat, sest oma lugusid asusid salvestama Eesti Laulu poolfinalistid, kelle seas astus üles ka Saaremaalt pärit koosseis Vöörad, kes panid telemaja seinad vappuma oma looga "Maailm on hull". Küsisime bändi solistilt Tuuli Rannalt, mis on tema hullus ning mis bändiga täpsemalt tegu on.

Vöörad on kolme erineva stiili ühtesulanduvus - räpp, pop ning elektrooniline muusika. Bändi esiksingel "Maailm on hull" ei valminud Eesti Lauluks: "See lugu ei kindlasti mitte kirjutatud Eesti Laulule. See valmis juba aasta aega tagasi märtsis ning ootas oma aega."

Vöörad on lavalaudadele toonud Veidra Priidu kõrval ka hirmutavad ning lustakad klounid. "Vahel on sinu kõrval hullud inimesed ja klounid, aga me saame ju üksteise kõrval elades hästi hakkama ja läbi," seletas Tuuli klounide sümboolsust. "Minu hullus lööb välja minu hääles - need kõrged noodid," naerab ta.

Vaikselt on bändiliikmed hoidnud kõrva peal ka kaasvõistlejatel ning küsimusele, kellele konkursil pöialt hoitakse, vastavad nad kui ühest suust: "Eks hoiame pöialt ikka Super Hot Cosmos Blues Bandile!"

Vöörad ei ole ühe-projekti-bänd. Liikmete sõnul on neil plaanis tegutseda ning tiksuda kuni vanaduspõlveni. Samuti valmib uuel nädalal nende esiksinglile "Maailm on hull" pöörane ning lõbus muusikavideo.