TV3 VIDEO | "Eesti otsib superstaari" kohtunik Ines: jään kohtunikurollis iseendaks ja olen aus

 (11)

Eile tehti ametlikult teatavaks veebruaris algava saate "Eesti otsib superstaari" seitsmenda hooaja kohtunikud. Koos Mihkel Raua ja Koit Toomega istub auväärsele positsioonile ka Eda-Ines Etti.

Ines tõdes, et pakkumisega ta kohe nõus ei olnud ja pidi veidi mõtlemisaega võtma. "Ma tean saate produktsioonitiimi hästi ja koostöö on nendega kenasti sujunud. Saade on ise üdini lahe ja põnev, ma olen seda ka ise jälginud. Ehk siis ikka väga kaua mul ei läinud."

Muidu pigem rahuliku ja malbena tuntud Ines sõnab, et on valmis kohtunikutoolis ka karmimateks väljaütlemisteks. "Eks selles mõttes ole see väga kõva kooliga saade, nii mõnigi võib haiget saada. Aga eks elu olegi selline – peab natukene haiget saama ja raskeid hetki läbi tegema, et paremana taas tõusta."

Kohtunikele veel kindlaid rolle jaotatud ei ole, Ines loodab, et kõik kohtunikud saavad eelkõige jääda iseendaks. "Ma ei ole veel enda jaoks selgeks saanud, mis positsiooni ma seal võtan. Kui minu jaoks on midagi tõsiselt head, siis ma kiidan seda. Kui on midagi norida, siis ma olen valmis ka seda tegema."

Vaata intervjuud Inesega lähemalt videost!