UUDISPOMM: Ruja mehed taas ühel laval! Vaata pressikonverentsi, mis paljastas selle suve vingeima rokikontserdi üksikasjad

 (65)

Üle pikkade aastate astuvad sel suvel taaskord koos lavale RUJA originaalkoosseisu liikmed, Eesti muusika tõelised legendid Jaanus Nõgisto ning Rein Rannap. Täna toimus Viru Keskuse Rahva Raamatus 20. augustil Tallinna lauluväljakul toimuva suurejoonelise kontsert-show "Eesti muld ja Eesti Ruja" pressikonverents, kus tutvustati kontserdi kõiki üksikasju ning artiste.

Vaata pilte pressikonverentsilt:

Solistidena astuvad lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter. Ühe osana kontserdist saab laval näha ka üliandekaid ja verinoori uue põlvkonna trummareid ning kitarriste. Bandi põhikoosseisu kuuluvad lisaks Andres Põldroo, Laur Joamets, Henno Kelp ja Andrus Lillepea.

Vaata lisa kontserdi kohta Delfi erilehelt ja Ekspress Meedia erilehelt.

Alates tänasest kuni 12. juunini on piletid müügil ainult Rahva Raamatus. Vaid sel nädalal on piletid saadaval Rahva Raamatu kauplustes ja e-poes hinnaga 12€. Soodushind kehtib vaid püsikliendile, tavahind 15€.

OSTA PILET SIIT.

Seotud lood: