VAATA TAAS: Lauri "Sults" Liiv, Saara "Turner" Kadak ning kõik teised 3. näosaate etteasted üheskoos!


"Su nägu kõlab tuttavalt" 3. saade
"Su nägu kõlab tuttavalt" 3. saadeFoto: Mardo Männimägi, TV3

„Su nägu kõlab tuttavalt“ 3. saate kehastus Lauri Liiv Märt Sultsiks, Sepo astus aga imekauni eesti lauljanna kingadesse ning asus jäljendama Birgit Sarrapit. Ott Lepland tuli aga lavale hoopis Michael Jacksonina.

Ei puudunud ka legendid, kui Tanel Padar kehastus Annie Lennoxiks. Saara Kadak muutus Tina Turneriks ja Nele-Liis Vaiksoo murdis maha kõik naised, kui muutus Enrique Iglesiaks. Marta tõi tagasi kauaoodatud banaanilaulu, kui temast sai Siiri Känd. Liis Lemsalu üllatas Donna Lewisena ja tõi esitusele ühe tema suurima hiti.

Järgmisel pühapäeval on valmis osalejad aga tabeliseisu pea peale pöörama, sest ekraanile tuuakse paljud popstaarid ja vanad lemmikud. Tanel Padar muutub paljude eestlaste lemmikuks Artur Rinneks ja Marta Laan hakkab räppima Aropina. Huumorit hakkab kõvasti saama, sest Ott Lepland asub puusi liigutama Shakirana ning Nele-Liis Vaiksoo toob pisara silma imekauni etteastega filmist „Maailma suurim showmees“ ja muutub Jenny Lindiks. Liis Lemsalust saab SIA, Lauri Liivist Judy Dench ja Saara Kadakust Tony Basil. Sepo hakkab rahvast naerutama A-rühma kangelase Mr. T-na.

Vaata taas kõiki 3. saate etteasteid:

Lauri Liiv – Märt Sults „Lootus“

Ott Lepland – Michael Jackson „You Are Not Alone“

Liis Lemsalu – Donna Lewis „I Love You Always Forever“

Sepo Seeman – Birgit Sarrap „Ma tean, et sa tead“

Nele-Liis Vaiksoo – Enrique Iglesias „Hero“

Marta Laan – Siiri Känd „Bananas“

Tanel Padar – Annie Lennox „No More I Love You’s“

Saara Kadak – Tina Turner „Private Dancer“