Vaata videopäevikut, kuidas sisustati Õllesummeril 1000 inimest mahutav vabaõhurestoran


Mõne tunni pärast avanev Õllesummer varus suurima vabaõhurestrorani tarvis 2,5 tonni sööke ja 19 tuhat liitrit jooke. Festivalile kerkiv Eesti Õlle Telk toob kohale 1800 komplekti lauanõusid ning 4000 klaasi ja õllekannu. 70-pealisest teenindusmeeskonnast on ainuüksi kokki korraga tööl 28.

Pretsedenditu oma suuruselt, mahutab otse festivali peaalleele kerkiv Eesti Õlle Telk korraga tuhat inimest. Muuhulgas presidendi vastuvõtte teenindav Carmen Catering on kokku pannud 20st salatist, praest ja magustoidust koosneva menüü.

Õllesummeri avapäevaks toodi kohale 7500 liitrit vaadiõlut ja siidrit. Lisaks mahutati baaridesse ja laoruumidesse 15 tuhat pudelit vett, õlut ja siidrit. Alkoholivabu jooke tarniti kohale 3500 liitrit.

Eesti Õlle Telgi laval esinevad kõigil neljal festivalipäeval meie tuntuimad artistid. Rokkmuusika eest kannavad hoolt Tanel Padar & The Sun, Singer Viner, Ott Lepland ja Smilers. Tribuutkontserditega esinevad Tanja Mihhailova Madonnana, Sofia Rubina Whitney Houstonina, Birgit Varjun Tina Turnerina ja Mikk Saar Stingina. Õhtud algavad DJ- ja instrumentaalsettidega.