VALUS TÜNG! Steve Aoki teisik tõmbas eestlasest EDM-i fänni haneks

 (7)
VALUS TÜNG! Steve Aoki teisik tõmbas eestlasest EDM-i fänni haneks
Foto: Instagram

4.-6. augustini Pärnu rannas toimunud suve suurfestivalil esinenud Steve Aoki kostitas publikut oma kurikuulsate tortidega. Üheks väljavalituks osutus 20-aastane Sander-Henri Saul, kes oma iidoliga ka varem Belgias toimunud Tomorrowlandi festivali kohtus....või nii ta arvas.

Noor EDM-i fänn positas Instagrami hunniku pilte Weekend Festivalist ja kuna jutt läks ka Steve Aoki peale, uhkustas nooruk ka klõpsuga, millel ta reivikuninga endaga muhedalt poseerib. “Ei no, kui Steve Aokile jälle jutt läks, siis peab ära mainima, et sain pildile ka tollega Tomorrowlandil,” kilkab Sander-Henri.

That moment when you get caked by Steve Aoki 🎂 emotions speak by themselves 😝 #caked #weekendbaltic #weekendfestival #sõbrad

A photo posted by Sander-Henri Saul (@bros_before_the_hoes) on

Paraku saab teravam silm aru, et pildil ei viska lõbusalt näppu mitte Steve Aoki, vaid tema lihtlabane teisik. Vaata pilte ja võrdle ise! Kas Liba-Aoki oleks ka Sind haneks tõmmanud?

Foto: Mike Pont, AFP
Steve Aoki Foto: Pressimaterjal

Pole hullu — me kõik mäletame veel väga hästi, kuidas paar aastat tagasi lollitas eestlasi David Guetta suurepärane teisik! PILTUUDIS: Lahe tüng! David Guetta suurepärane teisik lollitas fänne ja tegi lugematuid fännipilte