Varblase terrassist saab täna õhtul päikeseloojangune Ibiza-kohvik!

 (2)
Varblase terrassist saab täna õhtul päikeseloojangune Ibiza-kohvik!
Foto: pressimaterjalid

Täna saabub Tallinnasse otse Ibizalt maailma kõige ilusama päikeseloojangu poolest tuntud Café Mambo. Igal õhtul kogunevad tuhanded inimesed sellesse rannaklubisse päikeseloojangut ning maailmakuulsate DJde esinemist nautima. Kui viimane päikesenupp on ookeanisse vajunud, kajab üle terve ranna traditsioonina suur aplaus. Ja pidu jätkub.

“Café Mambo on meie jaoks ideoloogiliselt väga tähtis, sest oleme Varblase kohviku puhul just neilt inspiratsiooni saanud, püüdes omanäolist, kuid just sarnast hedonistlikku õhkkonda luua,” teatab Varblase ja Privé omanik Helen Mahmastol.

Ibizal asub Café Mambo linnas nimega San Antonio. 1994. aastal Javier Anadon’i poolt avatud rannaklubi on tänaseks saanud ikoonilise tähenduse – seal on igal õhtul mõne suure klubi ürituse eelpidu ning igal õhtul on puldis suurnimed nagu Swedish House Mafia, Pete Tong, Roger Sanchez, Paul Oakenfold, Faithless ja Frankie Knuckles. Kuulsad päikeseloojangud, värskendavad kokteilid, superstaar DJ’d ning meeleolukad kogumikud on Café Mambo märksõnadeks.

Café Mambo tuleb Tallinnasse koos DJ Matthew Charles’iga. Lisaks esinevad DJ Kyka ning DJ Johann 3000. Üritus algab suure eelpeoga Päikeseterassil Varblane (Harju 6) kell 20:00. Ööklubisse Privé on sissepääs on alates 20. eluaastast ja uksed avatakse kell 00.00