Värskeid muusikaliuudiseid! Kaarel Orumägi haaras kampa mitu staarikasvandikku, et panna püsti võimas etendus

 (2)
Loe, kes kaasa teevad!
Kaarel Orumägi
Kaarel OrumägiFoto: Rauno Volmar

Möödunud nädalavahetusel toimus Türil midagi tõeliselt põnevat - alguse said tuliuue muusikali proovid! Otseloomulikult on asja eestvedajaks "Eesti otsib superstaari" värvikamaid osalisi Kaarel Orumägi, kes on ajanud Eesti Noorte Muusikaliteatri asja juba 5 aastat. Nüüd toobki ta teatri esimese juubeli aasta puhul lavale varasematest veelgi võimsama ja uhkema muusikali "Sofia", mille autoriks ja lavastajaks ta ise on. Teiseks autoriks on Vanemuise solist ja näitleja Kärt Anton.

Lavatükk räägib inimlikkuse ning kuulsusrikkuse vahelisest tasakaalust ja mõistmisest ja sellest, kuidas vahel ei mahu need kaks ühte tuppa. Kaarli kutsel teevad etenduses kaasa tema staarisaate saatusekaaslased Ketter Orav, Jaagup Tuisk, Hele-Mai Mängel, Mait Mikussaar ja veel paljud teised andekad ja musikaalsed noored.

"Eesti Noorte Muusikaliteater on aastatega saanud suuremaks, tugevamaks ja andekamaks kui kunagi varem. Noored talendid jätkavad publiku hämmastamist ka sel aastal. Muusikal “Sofia” toob publikuni staarielu telgitagused ning pakub avastamis- ja äratundmisrõõm kogu perele," kirjeldas Kärt Anton.

Etendused toimuvad Türi Kultuurikeskuses 11.-13.augustil ja 22.-25. augustil. Rohkem infot Eesti Noorte Muusikaliteatri kohta leiab teatri Facebooki lehelt.