Vau! August Hunt nägigi eile oma kohta õigesti unes!

 (4)
Vau! August Hunt nägigi eile oma kohta õigesti unes!
Foto: Ilmar Saabas

Vahva punaste pükstega ansambel August Hunt, mille solist on Norman Salumäe, on lisaks tantsulõvidele ka üks kamp selgeltnägijaid. Eile Publikule enne kontserti antud intervjuus selgus, et bändi liikmed Mirko, Siim, Harri teadsid tänu unenäole juba ette, et tuleb 8.koht.

Oraakliks osutus Siim, kes kirjeldas, et esinemiseelne tunne on väga võimas. "Ma nägin unes, et me saime kaheksanda koha, aga ma ei teadnud, miks just selline number. Eks näis," kehitas ta õlgu. "Siin on tugevaid artiste, ei oska tegelikult ennustada," lisas ta.

Mirko keksis punastes pükstes ringi ja arvas, et eks see ole üks alateadlik värk. "Punased püksid, punased püksid, idi damoi, politsei (vene k "mine koju" toim.)!" naeris ta. Harri lisas tasakaalukalt juurde, et tema ettekuulutusi unes ei näinud, sest und jäi pabistamise tõttu lihtsalt väheks.

"Täna ärkasin kell 6, sest peamine närv oli mitte sisse magada," kirjeldas Harri ning poisid lisasid kui ühest suust, et hoiavad pöialt Tenfold Rabbitile, sest jagatakse trummmarit Martin Petermanni. Ega seegi ennustus polnud väga ebatäpne, sest kui raskekahurväelased Lenna ja Ott välja arvata, siis ülejäänud muusikute hulgast tuligi ju Tenfold Rabbit võitjaks ehk pronksmedalile!

Vaata korra veel ka eile enne finaalkontserti tehtud videot!