Vello Toomemets on Mardi etteastega rahul: igaüks ei oleks nii hästi teinud!

 (33)
Vello Toomemets on Mardi etteastega rahul: igaüks ei oleks nii hästi teinud!
Foto: kollaaž. TV3/kaader videost

Omaaegset hitti "Tsirkus" 19. oktoobri näosaates parodeerinud Mart Müürisepp jättis Vello Toomemetsale eile sügava mulje. "Mulle väga meeldis," kõneleb Vello tagasihoidlikult Publikule.

Pühapäevase teleshow "Su nägu kõlab tuttavalt" üks säravamaid esitusi oli Mart Müürisepa parodeeritud Vello Toomemets ning laul "Tsirkus"

Publiku küsimuse peale tõdeb Vello, et juhtus tõesti eilset saadet ise nägema. "Eks tal oli üsna raske seda lugu laulda, eriti pildiliselt. Kui midagi ei toimu, siis on ju raske seda väljendada," räägib Vello.

"Igaüks ei oleks nii hästi teinud," on Vello kindel ja räägib, kuidas tema aktiivselt muusikas tegutsemise ajal ei kirjutatudki lugusid mingi kindla eesmärgiga. "Lihtsalt tehti lugu ja kui õnnestus, oli hea meel. Kui ma vaatan meie tolle aja tegemisi, siis ta oli ikka üsna hästi õnnestunud," sõnab Vello lõbusalt.

Vello Toomemets uurib aga hoopis, kuidas ajakirjanikule Mart Müürisepa etteaste meeldis. Positiivse vastuse peale sõnab Vello lõpetuseks: "No vot, siis ta täitis oma osa ära!"

Vaata taas, naera!