Vello Vaher: kui sind võetakse kogu maailma nähes filmilindile, siis on sellel ka mõtet, et oma eluga riskida!

 (43)
Vello Vaher
Vello VaherFoto: Kuvatõmmis

Vapustav akrobaat Vello Vaher, kes ööl vastu neljapäeva Ameerika talendisaates taas kohtunikke hämmastas ning järgmisse vooru pääses, tunnistas Kanal 2 uudistele antud intervjuus, et tegu on tema jaoks tõelise eneseületusega.

„Veel mai keskel ei teadnud ma, mis asjandus on hashtag. Nüüd vaatasin kella kolmest seitsmeni saadet ja olin neli tundi järjest keset ööd sunnitud tviitima ja postitama ja suhtlema kaasvõistlejatega,“ naeris Vaher melu üle, mis saatega kaasneb. “Kõige tähtsam oli see, et ma suutsin oma kehaga toime tulla, sest 3 aastat tagasi oli mul seljaoperatsioon ja olin juba leppinud paratamatusega, et lähen pensionile. Aga ma sain hakkama! Kui ma olen laval, tunnen, et olen elus!” rõõmustas ta.

Seda ei tahtnud Vello küll täpselt öelda, palju tal konkurente alles on jäänud, andes mõista, et telesaade võib oma põhimõtteid ka jooksvalt muuta, kuid üks on küll kindel — fänne tekib iga saatega aina juurde! “Võitjat ei vali mitte žürii, vaid rahvas, seepärast tuleb kaval olla. Peab olema originaalne. Kui ma oleks olnud ülikonnas ja rääkinud perfektses inglise keeles, teinud asju, mida teised teevad ja jätnud viisaka mulje, poleks ma seal üldse kaugele jõudnud. Peaauhind on küll miljon dollarit, aga minu eesmärgiks on siiski esitada võimalikult keerukaid numbreid ja teha trikke, mida ma pole ka ise varem teinud. See on olnud suur väljakutse — kui sind võetakse kogu maailma nähes filmilindile, siis on sellel ka mõtet, et olgem ausad, oma eluga riskida!” kinnitas ta.