Vello Vaheri abikaasa Aita ei teeselnud stuudios ühtegi emotsiooni: hoidsin hambaid ristis ja olin nagu kuumadel sütel!


Vello Vaheri abikaasa Aita ei teeselnud stuudios ühtegi emotsiooni: hoidsin hambaid ristis ja olin nagu kuumadel sütel!
Foto: Youtube

Vapustav akrobaat Vello Vaher, kes ööl vastu neljapäeva Ameerika talendisaates taas kohtunikke hämmastas ning järgmisse vooru pääses, tunnistas Kanal 2 uudistele antud intervjuus, et tegu on tema jaoks tõelise eneseületusega. Abikaasa Aita Vaher polnud samuti emotsioonidega kitsi, kirjeldades ilmekalt, kuidas stuudios Vellot jälgides tundis ta end pidevalt nagu kuumadel sütetel.

“See oli ikka ülev tunne ja need reaktsioonid, pabin, naermine, üllatused — kõik olid ehtsad! Kuna ma olen väga emotsionaalne inimene, oli kaameratel seda ka lihtne kinni püüda,” meenutas Aita, lisades juurde, et kohutav hirm abikaasa käekäigu pärast puges naha vahele eeskätt seetõttu, et Vello astus oma mugavutsoonist välja ega teinud neid trikke, mida tavaliselt.

“Kui ta teeb oma tavalist rutiini, siis ma ei karda üldse, aga ta on ju igaks etteasteks valmistunud nii eriliselt ... ja pole teinud seda juba nii ammu. Ma olen ka kõik tema seljaga seotud šokid üle elanud, nii et pabistasin tõesti nii esimesel kui teisel korral. Kas te kujutate ette, kuidas ma istusin seal nagu tulistel sütel ja täiesti tõsiselt hoidsingi hambaid ristis, lisaks ma määrisin ja masseerisin iga päev tema selga!” kirjeldas ta.