Vello Vaherile meeldib inimesi üllatada: tsirkustes töötades õppisin ma nautima seda, et tulen lavale naljakas kostüümis ja kõik naeravad

 (5)
Vello Vaher
Vello VaherFoto: Kuvatõmmis

"Laval ei võistelnud ma teiste artistidega, ma olin kindel, et kui teen oma asja ära, saan ma kohtunikelt need jah!-id, mis mind järgmisse vooru viivad," kirjeldab Vello Vaher (52), mida tundis, kui astus kohtunike ja publiku ette USA talendisaates "America’s Got Talent", kirjutab Õhtuleht.

"Omal ajal Lõuna-Euroopas tsirkustes töötades õppisin ma nautima seda, et tulen lavale naljakas kostüümis ja kõik naeravad. Mina mõtlen sel ajal, et naerge-naerge – pärast on teil kõigil suud lahti," sõnas Vello kinnitades, et talle meeldib publikut oma kehalise võimekusega üllatada.

Oma puise inglise keele kohta oskab öelda Vello vaid, et USA telekanal oskas sõnavääratusest väga hea show teha ja see on talle ainult kasuks: "Mida rohkem minu üle naerdakse, seda populaarsem mu esinemine on. Kui ma oleks rääkinud perfektses inglise keeles, oleks see intervjuu osa minu etendusest ju igav olnud!"

Loe meeleolukat intervjuud Õhtulehest.