VIDEO | Kaire Vilgats ja Dagmar Oja: selles saates me nii ei saa, see ei ole see koht, kus me peaks kedagi välja päästma


Saates "Eesti ostib superstaari" toetavaid noori lauljahakatisi kogenud ja tõenäoliselt Eesti parimad taustalauljad Kaire Vilgats ja Dagmar Oja. Naised tõdevad, et iga hooaeg on erinev ja otsestl ei saa öelda, et tänavu on tugevamad lauljad.

Kaire ja Dagmar ei taha otseselt öelda, et tänavune hooaeg on kuidagi kõrgema tasemega. "Eks emotsioon on uus igal korral ja inimesed on teised, niiviisi ei saa seda võrrelda. Äge on seda arengut näha, kuidas nad iga saatega arenevad," sõnas Kaire.

Dagmar sõnas, et päris lauljast üle ei saa tema aitamiseks laulda. "Me päris üle võtta ei saa." Kaire lisab, et selliseid olukordi tuleb pigem päris lauljatega ette. "Selles saates me nii ei saa, see ei ole see koht, kus me peaks kedagi välja päästma."

"Mina olen üliuhke selle loo üle, mida ta valis. See on tema muusika täpselt. Ta on minu jaoks teemant, kuna seal on veel nii palju lihvida. See muusikastiil vajabki elukogemust ja küpsemist," sõnas Kaire.

Vaata lähemalt videost!