VIDEO | Kohtunik Koit Toome hinges on põnevus: ma ootan finaali huviga, sest seltskond on värvikas


Eile toimus telesaate "Eesti otsib superstaari" lohutusvoor, kus selgusid viimased neli finalisti. Eilsest lohutusvoorust said rahvahääletuse tulemusena edasi Rauno Gutman, Anette Maria Rennit ja Merilin Mälk. Kohtunikud saatsid finaali Hele-Mai Mängeli. Kohtunik Koit Toome sõnas Publikule, et edasipääsu väärivaid lauljad oli saates palju.

"Ega ausalt öeldes olime täna ka žüriiga kimbatuses, me ei osanud ennustada, kuidas publik võiks hääletada. Mõnes saates on see selgem olnud, kuid täna olime küll täitsa hädas. Kahju, et nii vähe said edasi," tõdes Koit.

Toome rääkis, et lohutusvoorus oli mitmeid, kes oleks tegelikult veel edasipääsu väärinud. "Näiteks Mait Mikussaar, kes on väga hea laulja. Ketter muidugi, ülikahju, et ta välja langes. Näiteks Germangi," räägib Koit ja lisab, et enamus olid väga head, kuid nemad said vaid ühe päästa.

Seda, kellele ta kõige rohkem pöialt hoiab Koit ei paljasta.

"Ma arvan, et meil on päris tugev finaal, kõik need lauljad on igal juhul väga ägedad. Ma ei saa ühte nime välja öelda, kuna siin on neid tugevaid mitmed. Ma ootan finaali huviga, sest seltskond on värvikas,"

Keda peab Koit saates oma suurimaks konkurendiks ja mida põnevat ta veel räägib, vaata videost!