VIDEO | Saame tuttavaks: kes on Sander Rebane, kel nüüd Avandi ja Sanderi kingades käia näosaate esiotsas tuleb?

 (11)

TV3s startinud saade „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ ei üllata vaatajaid mitte ainult uue formaadi, uute osalejate ja uute kohtunikega, vaid ka uhiuue ja särava saatejuhiga! Sel aastal on saatejuhiks Sander Rebane.

Sass on 28-aastane Endla teatri näitleja, kes on pärit Eesti kõige väiksemast, aga imearmsast linnast Mõisakülast. Kes on see võluv härrasmees ning millega ta tegeleb? Kroonika uuris lähemalt!

Igapäevaselt on Sander laval, tal on 10-15 etendust kuus – vahel rohkem, vahel vähem. Mitte ainult ei näitle Sander Endla teatris – ta teeb suure rõõmuga kaasa ka Kinoteatris. Et teada saada, milliseid rolle Sander täiega naudib, siis soovitab ta vaatama minna etendusi nimega "Märter ", "Vedelvorst" ja "Gesamtkunstwerk".

Näosaate saatejuhi koha võttis ta vastu just seetõttu, et see tundus huvitav viis kuidas end näitlejana ja inimesena arendada, õppida ise ka end rohkem tundma. Samuti on see hea võimalus tutvuda ägedate inimestega. Sander loodab, et uus hooaeg toob Eesti telemaastikule väga palju uusi tegijaid, kui püssid on lavale toodud, siis nad peavad ju pauku tegema.

Sanderi ametlik kodulehekülg on www.sanderrebane.ee