VIDEO | Superstaarisaate finalist Sissi Nylia Benita eesti keele riigieksamist: selle ajal oli päris mitu korda, kus läksin eilsesse tagasi

 (16)

Täna kirjutasid abituriendid üle kogu riigi eesti keele riigieksamit. Teiste seas pidid tähtsa ülesande ette võtma ka superstaarisaate finalistid, Publik käis Sissi Nylia Benitaga vestlemas sellest, kuidas tal eksam läks.

Sissi sõnas Publikule, et valida anti nelja teema vahel, igal teemal oli lugemisülesanne ja kirjandi kirjutamine, võis valida ka mitu teemat.

"Mina valisingi kaks teemat, kirjandi kirjutasin esimese teema järgi, mis puudutab seda, et tänapäeva maailmas on raske jääda iseendaks. Kirjutasin sellest, kuidas kõik üritavad minna mingi iluideaali järgi ja teevad seeläbi endale haiget - eriti noored, kes ennast näljutavad ja endale viga teevad," sõnas ta.

Lugemisülesande teemaks valis neiu artikli, kus räägiti tänapäeva infoühiskonna mõjudest reisimisele ja töötamisele.

Eile andis Sissi suurepärase esituse superstaarisaates, täna hommikul pidi ta aga argiellu naasma ja koos teiste omaealistega riigieksamit kirjutama. Neiu tõdeb, et üleminek oli tema jaoks veidi keeruline. "Eksami ajal oli päris mitu korda, kus ma läksin eilsesse tagasi. Ma lihtsalt vaatasin seda tööd ja ütlesin, et "nüüd ma keskendun sinule"," sõnas ta.

Mis tulemust Sissi loodab ja millised eksamid teda veel ees ootavad, seda vaata juba videost!