VIDEO | Superstaarisaate kohtunik Mihkel Raud: kui kõik läheks ootuspäraselt, siis ei viitsiks seda saadet keegi vaadata

 (3)

Eile toimus telesaate "Eesti otsib superstaari" lohutusvoor, kus selgusid viimased neli finalisti. Eilsest lohutusvoorust said rahvahääletuse tulemusena edasi Rauno Gutman, Anette Maria Rennit ja Merilin Mälk. Kohtunikud saatsid finaali Hele-Mai Mängeli. Kohtunik Mihkel Raud sõnas Publikule, et kindlasti oli finalistide seas tema jaoks üllatusi, kuid see ongi saate formaati arvestades täiesti normaalne.

Raud tõdes, et finalistide seas on kindlasti üllatusi, kuid sellise saate puhul ongi üllatused vahvad. "Kui kõik läheks ootuspäraselt, siis ei viitsiks seda saadet keegi vaadata. Umbes nagu põnevusfilm, kui sa tead algusest peale, kes süüdi on, siis ei ole seda väga põnev vaadata – sama on lugu ka selle saatega," sõna Raud.

Raud tõdes, et mõne laulja teekonna lõpp superstaarisaates jääb talle hinge peale kripeldama. "Alati on neid noori lauljaid, keda oleks tahtnud veel kuulata."

Saaremaa poisist Uudo Sepast rääkides on Raud endiselt väga positiivselt meelestatud, kuid tõdeb, et kõigil saab ees olema raske teekond.

Vaata lähemalt videost!