VIDEO: Weekend festivali korraldaja räägib ära, kuidas läks megapeo esimene päev: miks lavaehitus viibis ja kui palju rahvast pidutsema saabus?

 (23)

Tänavune Weekend Festival algas pisukese äpardusega, mil pealava konstruktsioonis avastati ohtlik viga, mistõttu festivali võimas avapauk viibis veidi. Selleks, et pidu mööduks edaspidi viperusteta, telliti lausa Tallinnast uued varuosad ning tublid lavaehitajad tegid kahe päeva töö ära lausa kaheksa tunniga.

Mismoodi sellises olukorras festivali korraldajad üldse käitusid? Organiseerimistiim oli vägagi loominguline ning nõndaks pandi ka mitu esinejat ühel ajal rahvast hullutama.

Steve Aoki ja Avicii olid kindlasti festivali esimese õhtu säravamad tähed ning ära jäänud artistide esinemisi üritatakse korvata igal moel.

Korraldaja Henri Lindal vabandab liialt ootama pidanud inimeste ees, ent tõdeb, et seetõttu piletiraha tagasi küsinud inimesed selleks siiski õigust ei oma. Nimelt on korraldajail alati õigus teha kavas muudatusi ning tänavune olukord polnud nii tõsine, et tõeline Weekendi-elamus saamata jääks.

Eelmisel aastal oli esimesel festivalipäeval 13 000 külastajat, ent eile 22 000, mis tähendab, et võib Weekendi esimese päeva suuresti siiski väga edukaks lugeda. Kas korraldajad saavad ise ka festivali nautida?Vaata videost, mida rääkis Weekendi korraldaja Henri Publikule veel!