VIDEO: Weekend Festivalil üles astuv Cheat Codes läbis Jimmy Falloni jutusaates erakordselt lõbusa viktoriini


Weekend Festival Balticul esinev tantsumuusikaga trio Cheat Codes käis eile õhtul külas Jimmy Falloni jutusaates, kus lisaks koos Demi Lovatoga
hittloo “No Promises” esitamisele tuli meestel läbida ka lõbus viktoriin. Mida nad viimati netist tellisid, kui palju on nad ühe päeva jooksul mõne sarja vaatamise peale aega kulutanud ning millised on olnud nende kõige piinlikumad kasutajanimed — saad teada videost!

L.A.’s resideeriv trio Cheat Codes, keda on globaalselt üle miljardi korra striimitud, on oma suurepärase tantsumuusikaga ülemaailmset DJ skenet mõjutanud. Oma uuel singlil "No Promises" on trio koostööd teinud maailmakuulsa, mitmekordse plaatinumiga pärjatud lauljatri Demi Lovatoga.

Cheat Codes on UK Top 10 Charti pääsenud looga “Sex”, mida on striimitud üle 400 miljoni korra ning videot on YouTube’s vaadatud 77 miljonit korda ning nende järgmist singlit “Let Me Hold You” on striimitud veerand miljardit korda. Nad on saavutanud esikoha Global Spotify Viral Chartis ja Hype Machine edetabelis ning andnud kontserte välja müüdud Ameerika Ühendriikide tuuril, oma sõprade ja kaas-DJ’de The Chainsmokersiga.

Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic toimub 3.-5. augustini Pärnu rannas. Lisaks astuvad üritusel üles Alan Walker, Alesso, Martin Garrix, Armin van Buuren, Bebe Rexha, Clean Bandit, Brennan Heart, Cheat Codes, Kungs, Macky Gee, Madison Mars, Sub Focus, Tungevaag & Raaban jpt.