VIDEOTERVITUS | Sünnipäevalaps Ott Lepland ja The Swingers kutsuvad kontserdile!

 (1)
Juba 17.mail Alexela Kontserdimajas!

17.mail toimuval "Eesti Naine 95” galal astub Alexela Kontserdimaja lavale Eesti menukamaid popansambleid The Swingers erakordselt mitmekesises koosseisus koos külalisesineja Ott Leplandiga. Tegusad muusikud läkitasid läheneva kontserdi eel keset tihedat prooviperioodi Kroonika lugejaile muheda videotervituse. Kas teadsid, et reedel on ühtlasi ka Oti sünnipäev?

“Kontserdi kava oleme kokku pannud justnimelt selliselt, et esitusele tuleks lood läbi 95 aasta, kuna kontserdi “peasüüdlane” Eesti Naine saab ju 95-aastaseks. Enamus kavast on eestikeelne ja saab kuulda nii vanemaid lugusid aegade hämarusest nagu “Jah, ilma naisteta on kurb maailm” või “Mis värvi on armastus” kuni tänapäevasemate lugudeni nagu “Neiu mustas kleidis” või “Can’t Stop The Feeling”. Enamus lugusid on kas juba Eesti rahva südamesse lauldud hitid läbi aegade või The Swingersi kontsertidelt tuttavad palad ning sekka ka mõned meie endi solistide suurimad hitid,” rääkisid Birgit ja Indrek eelmisel nädalal Kroonikale antud intervjuus. Kindlasti saab kuulda ka Oti kõige värskemat lugu "Uued ootused".

Kontserdi korraldaja on Ekspress Meedia. Tee lahe kingitus oma emale, vanaemale, sõbrannale, sõbrale või kolleegile ja osta kontserdi pilet SIIT!