VÕIDA PILET! Millise Koit Toome loota ei tohiks reedene suurkontsert mööduda?

 (10)
Superstaari lohutusvoor
Superstaari lohutusvoorFoto: Siim Lõvi

Reede õhtul, vahetult enne Pet Shop Boysi kontserti astub Õllesummeri pealaval üles Koit Toome seninägemata rollides. Nii haarab Koit Toome trummid ja astub lavale koos ühe oma suure lemmikartistiga, kellega ei ole olnud enne võimalust koostööd teha.

"Teeme endast kõik oleneva, et reedene festivalituju saaks lakke köetud juba varakult," ütles Koit Toome. "Keerame mu tavakontserdi struktuuri pea peale ja läheneme loominguliselt – meil on käes ju nii suur lava, mis peab peale meid hostima Pet Shop Boysi," lisas Toome.

Spetsiaalselt Koit Toome kontserdiks ehitatakse rahva keskele ka väike minilava, millelt esitatakse koos kitarrist Jorma Puusaagiga paar akustilist lugu.

Kallis lugeja, anna teada, milline on see Koit Toome lugu, mille pärast sina sellele kontserdile minna tahaks ning milleta üks korralik esinemine mööduda ei tohiks!

Kõigi hääletajate vahel läheb loosi reedene päevapilet kahele, mis annab võimaluse lisaks Koit Toomele nautida Pet Shop Boysi, Tanja Mihhailovat, Tenfold Rabbitit ning paljusid teisi suurepäraseid artiste.


Võitja loositakse reede lõunast ning temaga võetakse isiklikult ühendust!

LOE KA: Koit Toome: on harjumatu, kui paljud inimesed on sinust äkki palju nooremad, olles ise harjunud see verinoor olema