WEEKENDER: Delfi TV ja Publik hakkavad uues muusikasaates kruttima üles musafännide ootusi Weekend Festivaliks

 (1)

Alates 24.jaanuarist jõuab Delfi TV ja Publiku vahendusel igal pühapäeval kell 18.15 lugejateni Weekend Festivalile pühendatud muusikasaade "Weekender", mis toob koos saatejuht Kert Klausiga vaatajani muusikamaailma tähtsaimad uudised ning paljastab muuhulgas ka selle aastase Weekend festivali telgitagused.

"Weekender" on tänapäeva meeletult kirevas popmuusikamaailmas iganädalaseks orientiiriks, tuues vaatajateni muusikauudised, uued kuumad lood, intervjuud nii Eesti popartistidega kui ka välismaiste tipptegijatega.

Weekenderi esimeses saates selgitavad muusikaasjatundjad, miks elektrooniline tantsumuusika teeb nii Eestis kui maailmas võidukäiku ja miks meelitavad maailmas ülipopulaarsed elektroonilise tantsumuusika festivalid kohale mitmekümnetuhandepealisi masse. Saates saavad sõna möödunud suvel Pärnu rannas suurfestivalil esinenud välismaised ja ka kohalikud DJ-d.

Saates tehakse ka põgus tagasivaade möödunud muusika-aastale. Eesti artistidest kiireima tähelennu tegi möödunud aastal kahtlemata elektroonilise tantsumuusikatrio Cartoon. Uurime, miks teevad noormehed laule erinevate solistidega ning kuidas kommenteerivad poistega koostööd Kristel Aaslaid ja Daniel Levi. Sõna saavad teiste hulgas Karl-Erik Taukar, Elina Born ja Stig Rästa.

Weekend Festival Baltic leiab aset 4.-6. augustini 2016 Pärnus.

Vaata lisa festivali kodulehelt.