WEEKENDI BLOGI: Suve suurim pidu peetud! Weekend festivali järjest lahkuvad külalised jätavad Pärnusse maha peorammestuses ranna

 (636)
LOE ja VAATA, mis toimus!
Weekend Festival Baltic plats pühapäeval
Weekend Festival Baltic plats pühapäevalFoto: Merje Merdik

6.-8. augustini tõi Weekend Festival Baltic kolmel päeval ja õhtul suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas ning koos sellega tuhanded ja tuhanded peoloomad nii Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt kui paljudest teistest riikidest.

Festivali line-up oli muljetavaldavalt lai ja nimekas: David Guetta, Hardwell, Tiësto, Example+dj Wire, Robin Schulz, Rudimental, Showtek, Felix Jaehn, Sub Focus, Chase & Status, Brennan Heart, Tungevaag & Raaban, Netsky, Syn Cole, Aron Chupa, (Ex) Da Bass, Grind Live, Beat Service, Darude, Super8 & Tab, HeavyWeight, The Second Level, Orkidea, Proteus, Tarmo Tammel, Kolzar ja Kristjan Hirmo.

Delfi Publik ei lasknud selle suve kõige vingemat tantsumuusikasündmust hetkekski silmist ega kõrvust ning tõi kõik põneva ja kasuliku oma lugejateni siinsamas blogis juba alates toimumisnädala esmaspäevast. Publiku Weekendi-blogis leidsid oma koha ka parimad Twitteri-säutsud, Instagrami-postitused ja otse loomulikult kõige ilusamad, ägedamad ja stiilsemad külastajad, kes sattusid Delfi kaamerate ette! Kogu kokkuvõte megapeost ühes kohas!