Yoko Alender: Ruja kontserdiks valmistumine on uskumatu võimalus oma isaga uuesti suhelda

 (84)
Yoko Alender
Yoko AlenderFoto: Tanel Meos

Yoko Alender rääkis eile HIT FM raadiole antud intervjuus, et Urmas Alender oli Ruja lepitavaks jõuks selle algusajast peale ning lisas, et augustis toimuvaks Ruja taasühinemiskontserdiks ette valmistamine on võimaldanud tal oma isaga uuesti suhelda.

"Saatus on mulle andnud selle rolli oma isa pärandit kanda," sõnas Alender. Kontserdiks valmistumises ei ole tema sõnul aga midagi rasket, sest isal oli kõik ilusti ette valmistatud. "See ei ole olnud midagi keerulist, vaid hoopis uskumatu võimalus temaga edasi suhelda."

Veel rääkis Alender, et kui tema elus toimub parasjagu midagi olulist ja ta juhtub raadiost mõnd Ruja laulu kuulma, siis ta teab, et tegemist on õige asjaga.

Saatejuhi küsimusele selle kohta, kas Rein Rannapi ja Jaanus Nõgisto aastatepikkune tüli hoopiski kaval turundustrikk ei ole, vastas Alender: "Tädi ütles mulle pärast selle pressikonverentsi vaatamist, et Urmas oli see lepitaja nende vahel. Ilma selle lepitava jõuta oleks võinud Ruja juba algusaastatel laiali minna ja paljud lood, mida täna kuulame ja armastame, oleksid võinud olemata jääda."