Austraalia muusik Nick Cave teatas esmaspäeval oma poja surmast, vahendab Metro. "Kurbusega kinnitan, et minu poeg Jethro on surnud," kirjutas laulja ning lisas, et vajab praegu perega privaatsust.

Laulja noorem poeg Arthur Cave suri kõigest 15-aastaselt pärast 2015. aastal kaljult alla kukkumist. Uurimise käigus tuli välja, et poiss oli tarbinud LSD-d ja kogemata libastunud.

Jethro Lazenby surma põhjust pole avalikustatud. Ta sündis 1991. aastal Nick Cave'i ja Beau Lazenby ühise pojana. Laps kasvas üles Austraalias ega kohtunud oma isaga enne, kui oli juba kooliealine. Cave on varem The Guardianile tunnistanud, et kahetseb seda ja oleks pidanud pojaga rohkem aega veetma.

Lazenby sai kõigest paar päeva enne surma vanglast välja, vahendab Sky News. Vanglas viibis ta seetõttu, et oli läinud kallale oma emale ja teda peksnud. BBC andmetel vabastati Lazenby möödunud nädala neljapäeval ja talle määrati võõrutusravi. Lazenby advokaatide sõnul põdes ta ka skisofreeniat. 2018. aastal mõisteti Lazenby süüdi oma kallima ründamises.

Jethro Lazenby töötas muu hulgas Balenciaga ja Versace modellina. Ta tegeles näitlemise ja muusikaga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid