Eelmisel nädalal veetsid Rootsi kroonprintsess Victoria, tema abikaasa prints Daniel ja tütar Estelle ühe päeva Östergötlandi maakonnas, kuid kogu päev keerles ümber lapse. Saarel on eriline tähendus pisikese kuningliku pere liikme jaoks, vahendab Iltalehti.

Maakonnas veedetud päev oli tempokas. Teiste tegevuste seas sai Estelle nautida saarel metsarada, mis kannab tema nime. Ta harjutas tasakaalu hoidmist teeääre laudadel kõndides ning hüppas ka traktorirooli taha. Samuti sai Estelle võimaluse paadiga aerutada. Mereäärse muuli peal õppis kuninglik pere tundma kohalikke mikroorganisme – nad vaatasid putukaid ning uurisid kalakesi, mida vees võis näha. Rootsi kuningapalee avaldas oma Instagrami kontol ka visiidist video.

Printsess Estelle pidi harjuma ka sellega, et tempokal esinduskohustusel tuleb vastavalt olukorrale kiirelt riideid vahetada. Kui väljas kandis ta valget pintsakut koos sama värvi pükstega, siis kohalikus mõisas vahetas ta komplekti kleidi ja kingade vastu välja. Mõisas tehti kuninglikule perekonnale tuur, mis lõppes Estelle'i portree avamisega.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid