Sony Music Balticsi turundusjuht Irene Kivi sõnul korraldati üritusi üle maailma, kuid eriliseks tegi selle asjaolu, et Eesti oli ainukene riik neljast (Leedu, Läti, Eesti ja Soome), kes sai Ameerika kontorilt loa üritus korraldada. "Harry Styles on omaette nähtus, meelelahutaja ja muusik, kelle taolist hetkel ei ole, ning asjaolu, et "As It Was" rekordilisi numbreid nii raadiotes kui ka digis tegi, näitab, et tema fännibaas on meeletu ja vankumatu."

Eesti plaadi eelkuulamisel olid Harry suurimad fännid nii siit kui ka Soomest. "Kuna külaliste arv oli piiratud, oli meil hea meel, et saime kostitada nii Eesti kui ka Soome fänne. Ja vist parim kompliment, mille saime, oli, et fännide arvates oleks ka Harryle endale meeldinud seal olla," rõõmustab Kivi.

"Harry's House" on Harry Stylesi kolmas album. Albumi lood keerlevad enamasti armastuse ja intiimsuhete teemade ümber ning sellest leiab ka viiteid mõnuainete tarvitamisele.

Stylesi uuelt albumilt leiab 13 värsket lugu: "Music For a Sushi Restaurant", "Late Night Talking", "Grapejuice", "Daylight", "Little Freak", "Matilda", "Cinema", "Daydreaming", "Keep Driving", "Satellite", "Boyfriends", "Love of My Life" ja juba singlina ilmunud "As It Was".

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid