Esmaspäeval Instagrami postitatud pildi juures, mille Spears nüüdseks on eemaldanud, riidles ta avalikult vennaga tema intervjuu pärast ühes taskusaates, vahendab People. “Su intervjuu oli nii eriline. Kui sult küsiti, miks su pere ei lase Britneyl olla tema ise, siis sa vastasid lihtsalt, et ta ei suuda isegi õhtusöögi jaoks broneeringut teha,“ ironiseeris Spears viidates oma venna 2020. aastal “As Not Seen on TV“ taskusaates antud intervjuule. Tollal ütles Bryan õe eestkoste alt vabanemise soovi kommenteerides, et teab, mida õde tahab, kuid ei saa aru, kuidas see päriselt peaks toimima.

Teisipäeval jätkas Britney oma vennaga pahandamist uues postituses. “See, mis sa seal intervjuus ütlesid, ütles kõik, Bryan. Sa polnud kunagi mu pulma kutsutud,“ teatas popstaar pahaselt. “Peale selle, mul on assistent, kes teeb minu eest õhtusöögi broneeringuid,“ lisas Spears juurde.

Popstaar ärritus venna ja tema tüdruksõbra Amber Lynn Conklini selgituste pärast, miks nad pulmas polnud. Nad selgitasid Britney pulmas puudumist, et nende 11-aastasel tütrel oli põhikooli lõpetamine samal teemal.

Conklin sõnas, et ei tema ega Britney vend Bryan ei saanud midagi asjade kokkulangevuses parata. “Bryanil oli väga kahju valida nende kahe vahel, aga ta tahtis oma tütre jaoks kohal olla ja saatis oma õnnesoovid Britneyle,“ sõnas Conklin ja lisas, et neil oli väga kahju lauljanna olulisest hetkest ilma jääda.

Spearsi ja tema abikaasa Sam Asghari pulmas oli kohal 60 külalist. Popstaar kandis altari ette kõndides Donatella Versace kaunist kleiti ja vahetas õhtu jooksul kolm korda kleite.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid