2023. aastal jõuab esmakordselt kinoekraanidele täispikk mängufilm, mis on inspireeritud maailma kuulsaimast nukust - Barbiest. Barbiet kehastab näitlejatar Margot Robbie ning Keni rollis astub üles Ryan Gosling.

Hetkel toimuvad filmivõtted Los Angeleses Venice Beachil ning fännidel on õnnestunud nii mõndagi sotsiaalmeediasse lekitada. Nii Twitteris kui Instagramis surfates leiab pilte ja videoid, mis annavad vihjeid uue linateose kohta.

Paar nädalat tagasi avalikustati esimene klõps Ryan Goslingust Keni rollis, mis pani fännid ahhetama. Filmistaari roll värvideküllases ja lapselikus linateoses on kõvasti küsimusi tekitanud. Gosling on ju tuntud eelkõige süngete filmide poolest, nagu „Fracture“ ja „Esimene inimene“.

Ryan Goslingu Instagrami postituse all käib siiani tuline arutelu. On neid, kes suhtuvad näitleja uude rolli väga skeptiliselt. „Armastan Ryani tööd, aga Barbie?“ kirjutab üks jälgija. Teine lisab: „Mulle meeldisid sinu teised rollid väga, aga Kenis pole ma päris kindel.“ Loomulikult leidub ka inimesi, kes „Barbie“ filmi pikisilmi ootavad ja rõõmustavad, et just Gosling seal Keni rollis üles astub. „Väga huvitav, seda peab küll vaatama,“ kommenteerib üks fännidest, „Gosling on ju hämmastav näitleja!“