Esmaspäeval, 4. juulil algas Harju maakohtus kohtuistung, kus arutatakse Aivar Aigro avaldust tema endise abikaasa Kristiina Heinmetsa vastu, millega hageja taotleb ühise lapsega suhtlemise korra määramist.

Kristiina ja Aivar tutvusid 1994. aastal pubis George Brown, kus Kristiina teenis taskuraha ettekandjana ja Aivar esines oma bändiga The Tuberkuloited, kus mängis basskitarri. Viis aastat hiljem kohtusid noored taas ja hakkasid juba tihedamalt suhtlema. 2003. aasta sõbrapäeval nad kihlusid. Suurejoonelised pulmad, kus pruut kandis pea 100 000 krooni maksvat Merike Pääro disainitud kleiti, peeti 2004. aasta suvel Ammende Villas.

Esimesed märgid, et Aigrote paradiis ei ole päris pilvitu, ilmnesid mõne aasta eest, kui Kristiina avaldas ajakirjale Naised, et tema ja Aivari klantspildina näiva elu varjus on olnud väga raskeid aegu. Samas lisas ta, et nende abielu on siiski õnnelik, kuna nende vahel valitseb usaldus. „Usaldus teineteise vastu on see, mis hoiab pere koos ja säästab inimesi liigsetest probleemidest. Kui pole usaldust, pole ka armastust,“ ütles Kristiina toona.

Aigrote lahutus jõustus 2019. aasta septembris. Miss Estonia 1997 ja kinnisvaraärimees olid koos pea 19 aastat, neist 15 abielus. Liidu helgematel päevadel ütles Kristiina Kroonikale, et nende eesmärk on keskenduda üheskoos laste heaolule, et tagada neile kaunis ja muretu lapsepõlv.

„Meil on kolm toredat tublit last ja soovime keskenduda üheskoos nende edasisele heaolule, et tagada neile kaunis ja muretu lapsepõlv. Isiklikus elus keerame mõlemad uue lehekülje, mida täitma hakkame eraldi, aga lapsevanematena jääme alatiseks seotuks,“ lausus Kristiina toona.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid