„I’m Not Alright“ on žanriliselt siiani kõige mitmekülgsem Cartooni sulest ilmunud singel. Joosep Järvesaar, kes kuulub nii Cartooni kui Bedwettersi ridadesse, jagas algselt Bedwettersile kirjutatud demolugu Cartooni liikmetele Ago Teppandile ja Hugo Martin Maasikale ning edasine on juba ajalugu. Värkselt ilmunud loolt leiab mõjutusi nii pop-, rokk- ja metalmuusikast kuni emo, estraadi- ja psy-trance elementideni.

„Me pole sellist kompotti varem proovinud, see lugu kuidagi ise formuleerus ennast selliseks,“ räägivad Järvesaar ja Teppand. „Lisasime koguaeg uusi asju, võibolla isegi liiga palju, aga lugu ennast kuulates on selline tunne, et päris mõnus sai! Öeldakse, et less is more, aga siin loos on kindlasti more is more,“ muhelevad muusikud. „I’m Not Alright“ ilmus prantsuse plaadifirma Dancing Dead alt ühes animeeritud muusikavideoga, mille autoriks on kollektiivide andekas sõber Reimo Õun.

Cartooni järgmised ülesastumised on täna, 8. juulil Pärnus, festivalil Beach Grind ja 17. juulil Liquicity Festivalil Hollandis. „I’m Not Alright“ on kuulatav kõikidel muusikaplatvormidel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid