Mendes andis Instagramis emotsionaalse postitusega oma otsusest teada. „See murrab mu südame, et ma pean seda ütlema, aga kahjuks lükkan ma edasi järgmise kolme nädala esinemised Connecticuti osariigis,“ alustas Mendes oma postitust.

Muusik lausus, et on tuuritanud alates sellest ajast, kui ta oli 15. „Ausalt öeldes on raske pidevalt perest ja sõpradest eemal olla. Pärast mitmeaastast pausi tuuritamisest tundsin ma, et aeg on sellesse maailma tagasi sukelduda, kuid see otsus oli ennatlik,“ teatas Shawn ning lisas, et kahjuks on tuuripinge temani jõudnud. „Ma olen jõudnud murdepunkti,“ ütles ta Instagramis.

Popstaar oli olukorda oma meeskonna ja arstidega arutanud ja jõudnud seisukohale, et ta peab võtma aega paranemiseks ja enda eest hoolitsemiseks. „Mu vaimne tervis on esikohal. Annan teile kohe teada, kui midagi uut on selgunud,“ lubas Shawn fännidele lohutuseks.

Mendesi „Wonderi“ tuur sai alguse 27. juunil ja kokku on tal kavas teha 87 esinemist. Esimesed sõud toimusid Oregoni osariigis Ameerikas ning seejärel võttis ta suuna oma koduriigi poole, kus andis järjest mitu kontserti, vahendab Hollywood Life.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid