Kimi ja Pete'i kuum romanss jõuab „Kardashianite“ telesaate teises hooajas vaatajate ette. Kuigi Pete on kaameratega harjunud - ta osales aastaid Ameerika komöödiasaates „Saturday Night Live“ - oli tal raske harjuda tõsielusaate kaameratega. Õnneks tõttas appi tema suure telekogemusega kallim Kim Kardashian ja aitas Davidsonil saatepingest vabaneda, vahendab Hollywood Life.

„Kardashianite telesaate jaoks filmimine oli Pete'i jaoks teistsugune, kuna ta ei mängi selles ühtegi tegelast, vaid on tema ise. Filmimine oli tema jaoks alguses keeruline, kuna ta ei ole alati naljakas. Tal on ka tõsine pool ja see pole miski, mille poolest ta oma fännidele tuntud on. Ta polnud kindel, kas see sobib telesaate jaoks, sest ta arvas, et kõik lootsid, et ta viskab pidevalt nalja,“ teadis asjaga kursisolev allikas rääkida.

Kim aga oskas oma poiss-sõpra maha rahustada ja ütles talle, et too ei peagi kogu aeg naljakas olema. „Kim ei armasta Pete'i vaid seetõttu, et ta on naljakas,“ lisas allikas. „Kim kinnitas Pete'ile, et kõik on hästi ja teeskle, et kaameraid pole siin. Ta teab, et Pete on siiras ja lahke inimene,“ sõnas allikas ja lausus, et see on miski, mida ka telepublikule võiks näidata.

Alguses oli Davidson Kimiga filmimise osas kahtleval seisukohal ja ta ei soovinud, et kaamerad mõjutaksid tema suhet Kardashianiga. Kim ei sundinud Pete'i filmima, kuid oli rõõmus, kui ta kallim otsustas telesaates siiski kaasa teha. „Pete'il pole probleemi sellega, mida Kim tahab nende suhte kohta jagada,“ rääkis teine allikas ja lausus, et Pete soovib sarjas kaasa lüüa, et olla võimalik palju osa Kimi maailmast, kuna see muudab nende suhet veelgi tugevamaks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid