9. juunil toimunud Kroonika meelelahutusauhindade suurejoonelist galat külastasid teiste hulgas ka Vene teatri näitlejad Anna Sergejeva ja Viktor Marvin. Suurel peol tuli ilmsiks, et Sergejeva ootab teist last. Tähtsündmus leiab aset novembris.

Neli aastat tagasi saabus Anna ja Viktori perre nende esimene tütar Aksinja. „Aksinja on meie maailma absoluutne keskpunkt, armastame ning hoiame teda väga. Usume, et energiat, armastust ja hoolt jätkub sama palju ka teisele lapsele,“ lausus Anna.

Näitlejatari sõnul on teine rasedus olnud vaevalisem kui esimene: „Iivelduse periood oli pikem, kõht kasvas kiiresti suureks ning jalad väsivad siiamaani ruttu ära.“

Anna sõnul oli tal esimese raseduse ajal palju aega rasedatele mõeldud kursusteks ja koolitusteks, kuid nüüd on päevad olnud tihedalt lavaproovidega täidetud. „Loodan, et sügisel enne sünnitust saan siiski ühe esietenduse ära teha, see on ukraina keeles.“

Anna ja Viktor on koos olnud juba viisteist aastat, sellest kaheksa abielus. Nad kohtusid Kiievis teatrikooli sisseastumisel. Anna armus Viktorisse silmapilkselt. „Viktor saavutas oma eesmärgi esimesel kursusel ja sellest ajast oleme koos,“ on Anna rääkinud.

Jaga
Kommentaarid