Britney Spears naudib jahil oma elu parimat suve ja näitab meeleoluka videoga, kuidas tema puhkus sujub. Videos liigub ta ringi lillades bikiinides, enne kui oma blondid juuksed valla laseb ja bikiinitopi seljast võtab.

Videos on näha paari klippi, mis on Spearsist selja tagant filmitud. Teises klipis varjab ta oma rindu kübaraga ja maiustab puuviljavaagnaga. Veel on näha, kuidas popstaar koos sõbrannaga ujub ja lainetes hullab. „See oli kõik unenägu! Vähemalt ma ikka veel unistan,“ kirjutas lauljanna Instagrami postitatud video juurde.

Fännides tekitab Spearsi poolpaljas video segaseid tundeid. Ühed kiidavad teda ja sõnavad, et Spears peakski lõbutsema. „Ela oma ikoonilist unistust,“ kirjutas üks fänn. „Jätka lõbutsemist,“ soovitas teine fänn. „Armastan seda videot, see näeb nii kaootiliselt lõbus välja,“ sõnas järgmine fänn. Spearsil soovitatakse elu nautida ja tema üle ollakse kommentaariumis õnnelikud.

Teised fännid suhtuvad aga videosse kriitiliselt. „Ta tundub olevat nii kadunud ja seest tühi. See tundub sunnitud ja ebaloomulik. Ma arvan, et ta on oma 20. eluaastatesse kinni jäänud,“ arvas üks fänn. „Britney, sa vajad abi! Palun aidake teda,“ kirjutas teine nukrameelselt video juurde. „Ma arvan, et sa vajad kohe abi. Palun mine kohe psühhiaatri juurde,“ lisas veel üks fänn.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid