„Kui palju mõjutab järgmist last meie igapäevaelu ja teatud suunamine?!“ Milline on poiss sama vanalt kui Rubi praegu (ja siis on Rubi 10! Appi!)?“ mõtiskles Anni, vihjates, et perre oodatakse poega.

„Mis ma esimesed kuud beebiga tegema pean?! Ma ei mäleta reaalselt eriti midagi eelmisest korrast..“ küsis ta oma jälgijate käest.

2017. aasta suvel sündinud Rubi tuli Rahulate perre pärast pikka ootust. „See teekond on meie vahel olnud viis aastat, see on päris pikk protsess,“ selgitas Tomi 2018. aastal ning lisas, et lugu sai tegelikult päris alguse juba kümme aastat tagasi.

Nimelt elas Tomi toona üle mootorrattaõnnetuse, mis hakkas tema elu tulevikus oluliselt mõjutama. Pikka aega ei õnnestunud paaril kahte triipu rasedustestil näha ning see viis nad arsti juurde uuringutele, kus selgus, et õnnetuse tõttu pole Tomil enam võimalik loomulikul teel lapsi saada. „Ma olen viljakas, aga minust see viljakus ei tule lihtsalt välja. Selles oli see probleem,“ rääkis Tomi.

Rahulad on olnud abielus alates 2013. aasta suvest. Tomil on kooselust lauljatar Ithaka Mariaga tütar Agathe Vega, kes sel suvel tähistas juba 20. sünnipäeva.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid