Stefan jagas rõõmsat kaadrit Instagramis. „Kuus veel minna,“ viskas peagi isaks saav laulja pildi juures nalja. Pildi juurde lisatud viide vihjab, et laps sünnib detsembris.

Kodumaa staarid on Stefanile ja Victoriale juba õnne soovinud. „Palju õnne teile!!“ kirjutas Andrei Zevakin pildi juurde. Õnne soovis ka Piret Järvis-Milder: „Palju õnne ja mõnusat ootamist teile!“

Selle aasta mais andis Stefan Kroonikale intervjuu, kus sõnas, et peres võiks olla kolm last. „Jah, kolm oleks hea. Tegelikult nii palju kui Victoria lapsi tahab ja saab, nii palju meil lapsi tulebki,“ sõnas Stefan.

Intervjuus rääkis laulja, mis talle Victoria puhul kõige rohkem meeldib. „Tutvumise alguses näed inimest ühtemoodi, hiljem, kui oled teda tundma õppinud, teisiti. Alguses vaatad välimust, kuulad, kuidas ta räägib, mida mõtleb. Hiljem on tähtis, kas teie vahel tekib hingeline side ja kas te täiendate teineteist. Seda kõike olen Victoriaga tundnud – ta on täiesti minu inimene. Oleme palju koos läbi elanud ja hoiame teineteist tohutult. Meil on hea klapp, sarnased mõtted ja maitsed. Ja muidugi – tõmme on suur!“

Stefan soovib Victoriaga tulevikus abielluda, kuid ei kiirusta sellega. „Armeenias on endiselt traditsioon oma suhe ametlikuks teha. Minu jaoks on kõige olulisem, et omavahel oleks hea klapp ja läbisaamine. Tulevikus tahan kindlasti abielluda, kuid hetkel olen keskendunud karjäärile ja Victoria tahab kooli lõpetada,“ rääkis Stefan tollal.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid