Cambridge'i hertsoginna nägi Rahvaste Ühenduse mängudel tõeliselt elegantne välja. Ta tuli koos abikaasa ja tütrega vaatama nii hokit kui ka ujumist. Birminghamis toimunud mängudel kandis Kate valget Alexander McQueeni pükskostüümi, mida hertsoginnat on ka varem nähtud - sama kostüümi kandis ta märtsikuus Jamaical ja ühe monumendi avamisel juunis, vahendab Mirror. Kate valis oma riiete täiendamiseks välja kauni kaelakee, mis sobis ideaalselt kokku tema kõrvarõngastega, kuid üks ehe oli hertsoginnal puudu. Selleks oli tema sinine kihlasõrmus.

Sündmusel tehtud piltidelt on näha, et Kate'i vasakus käes särab vaid ta abielusõrmus, kihlasõrmust naine ei kanna. Kuninglikud fännid märkasid sõrmuse puudumist kiirelt ning sotsiaalmeedias hakati spekuleerima, kuhu hertsoginna ehe jäi. „Huvitav, miks Cambridge'i hertsoginna oma kihlasõrmust ei kanna,“ tundis üks fänn Twitteris huvi. „Äkki viis ta kuulsa safiirsõrmuse parandusse?“ pakkus teine fänn.

Samas pole see haruldane, et Kate ilma sõrmuseta ringi liigub - ka varem on hertsoginna ehte kandmisest loobunud ja seda eelkõige nendel kordadel, kui teeb midagi aktiivset. Nimelt kardab Kate, et sõrmus võib sõrmest libiseda ja ära kaduda. Samuti ei kanna sõrmust nendel kordadel, kui ta külastab haiglaid.

Kihlasõrmus on väga populaarne ja hinnatud, kuna see kuulus algselt printsess Dianale ja oli tema kihlasõrmus. Prints William palus sõrmusega Kate'i naiseks 2010. aasta oktoobris Keenias, kui nad seal puhkamas käisid. William rääkis, et soovis kindlasti oma ema ehet kasutada, et „ema kindlasti kihlumisest osa saaks“.