Tuntud telenägu teatas rõõmsast sündmusest oma Instagramis. Seal jagas ta mitmeid pilte kaunist pulmapäevast. „Härra ja proua S,“ kirjutas naine postituse juurde.

Eeva ja tema kihlatu Sander on olnud koos pea kümme aastat. 2021. aasta kevadel tõdes telenägu Kroonikale antud intervjuus, et ta võib olla hektiline ja emotsionaalne inimene, kuid tema õnn on olnud see, et tema kõrval on püsinud üks elukaaslane. Samas usutluses teatas telenägu, et võtab pärast pulmi oma elukaaslase perekonnanime.

„Kohtusime Sanderiga Tartu ülikoolis õppides, olime kursusekaaslased. Oleme koos olnud kümme aastat ja ka kihlatud. Ilmselt ootab meie sõpruskond pulmakutseid, aga pulm ei ole meile eesmärk omaette. Selle korraldusega me hetkel ei tegele. Sanderi perenime võtan tulevikus kindlasti oma teiseks nimeks,“ ütles Eeva.

„Tean, et ta nimi tekitab elevust ja küsimusi, aga Urmas Sõõrumaa ei ole Sanderi isa. Seda nime kandvaid inimesi on Eestis vähe ja omavahel on nad tõesti kõik sugulased. Esse nimi on muutumas läbi saate brändiks, mille nimel olen kõvasti tööd teinud,“ selgitas Eeva aasta tagasi.