Peagi jõuab Baltikumi briti popstaar ning sealse X-Factori võitja James Arthur, kes annab 23. augustil kontserdi ka Haapsalu piiskopilinnuses. Baltikumi tuuril toetab teda kodumaine popartist Daniel Levi oma suurepärase bändiga.

„Juba X-Factori aegadel sai „You’re Nobody ‘Til Somebody Loves You“ ribadeks kuulatud,“ räägib Daniel. „Loomulikult ei maganud ma maha võimalust näha teda mõned aastad tagasi Tallinnas esinemas - oli super kontsert! Nüüd keksisin rõõmust, kui sain teada, et saame temaga koos väikese tuuri ette võtta ja Baltikumile tiiru peale teha. Väga tuusad kontserdikohad on ka. Näeme Haapsalus!“

Daniel Levi on tuntud popartist, kes koos bändiga on tuntud oma positiivse ja energiast pakatavate live’dega. Elektroonilise popi skenes tekitas ta omajagu elevust läbi koostöö Eesti EDMi eduloo Cartooniga nende singlil „On & On“, mida on praeguseks Spotifys ja Youtube’is kuulatud üle 690 miljoni korra. Tänaseks on Daniel Levi jõudnud ajatu souli, funki ja R’n’B elementidega popsoundini, mida saadab alati jõuline ja värske energia, mis haarab kuulaja kaasa esimesest kohtumisest.

James Arthur alustas lugude kirjutamist 15-aastaselt ning tegutses nii sooloartisti kui ka mitme erineva bändi liikmena. 2012. aastal osales ta talendisaates The X-Factor ning saate võit tõi talle suurema tuntuse muusikasõprade hulgas. Aasta hiljem andis ta välja omanimelise debüütalbumi, mille edukaim lugu „You’re Nobody ‘Til Somebody Loves You“ jõudis UK singlite edetabelis teisele kohale. Teine stuudioalbum „Back from the Edge“ ilmus 2016. aasta sügisel ning kolmas kauamängiv „YOU“ 2019. aasta oktoobris. Albumilt „YOU“ leiab hittsinglid „Falling Like The Stars“, „Naked“ ning „Empty Space“.

Kokku on James Arthur müünud rohkem kui 25 miljonit albumi üle kogu maailma ning Spotifys uulab tema muusikat igakuiselt 22 miljonit inimest. Laulja seni edukaimat hitti „Say You Won’t Let Go“ on Spotifys kuulatud üle miljardi korra. Anne-Mariega salvestatud duett „Rewrite The Stars“ on saanud pea 400 miljonit kuulamist.

James Arthur ja Daniel Levi esinevad Haapsalu Piiskopilinnuses 23. augustil. Piletid on müügil Piletilevis. Lisaks saab osta pileteid ka fännibussile, mis viib 23. augustil soovijad mugavalt otse kontserdile ning toob peale kontserti Tallinnasse tagasi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid