Nimelt leidsid korraldajad, et artist on liiga populaarne ning ööklubisse tema kohalik fännibaas ei mahu. Suure nõudluse tõttu toimub kontsert suuremas saalis 28. oktoobril. Uut toimumispaika pole veel avalikustatud, kuid lubatakse, et lisainfo jõuab peagi fännideni. „MJCLUB ei korralda järgmist Loboda kontserti, seda teeb keegi teine,“ ütles homme toimuma pidanud üritust korraldanud Jüri Mets Kroonikale.

Kõik ostetud piletid saab tagastada, kirjutades e-posti aadressile info@mjproduction.ee.

Vaatamata sellele, et Loboda on meeletult populaarne ka Venemaal, avaldas ta kohe pärast Ukraina sõja algust meelsust Vladimir Putini režiimi vastu.

„Viimasel viiel päeval on kõige hullem, mis juhtus minu, sugulaste, tuttavate ja sõpradega, kes elavad Ukrainas. Ma ei suuda aru saada, ei tea, mida teha. Ma tahan öelda, et minu kodumaal Ukrainas käib täielik sõda. Inimesi tapetakse, inimesed peavad peitma ennast keldrites, neil ei ole midagi süüa, nendega on lapsed,“ rääkis Loboda toona.

16. juunil külastas Loboda oma kunagist kodulinna Irpinit. See, mida ta seal nägi, tekitas temas hirmuvärinaid.

„Eile oli üks mu elu raskemaid päevi. Minu kodulinn. Minu lapsepõlvemaa ja soojad mälestused,“ kirjutas Loboda Instagramis, postitades südantlõhestava video, milles näitas šokeerivaid kaadreid oma kodulinnast.