„Emalõvi 50! Mu kõige suurem eeskuju ja õpetaja, kõige parem sõbranna, kõige suurem kriitik ja samas ka toetaja, kõige empaatilisem ja enim teistega arvestav ning oma pere eest alati seisev! Aitäh, et saan olla Sinu tütar!“ kirjutas Grete ilusate fotodele pealkirjaks.

Paia Instagrami postitatud piltidel tundub, nagu tegemist poleks ema ja tütrega, vaid hoopis õdedega. „Nii ägedad olete, nagu õed!“ kirjutas üks jälgija postituse alla.

Kroonika podcast'is käis hiljuti külas Grete Paia, kes rääkis välimusest, seksist ja paljudest teistest teemadest.

Kui Kroonika lugejad Grete Paia juunikuus seksikaimaks naiseks hääletasid, ei saanud lauljatar seda tiitlit kaua rõõmsa meelega nautida, sest õige pea kirjutas Postimehe naistele mõeldud portaal loo, kus väideti, et Paia on muu hulgas lasknud lõigata oma nina ja käinud ka ülahuule kallal. Paia ei varjagi, et ta on tänaseni solvunud, ja ei mõista artikleid, kuhu kommentaari juurde ei võeta.

Ta tunnistab Kroonika podcast'is, et noorena mõtles tõepoolest võimalikust variandist oma nina opereerida, kuid pärast pikka vaagimist loobus ta sellest mõttest ja seda üllatavam oli seda väidet portaalist lugeda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid