TV3 Grupp Eesti tegevjuhi Signe Suure sõnul on oodatuima sügissaate esimese osaleja avalikustamine märgilise tähendusega: „Rõõm on tõdeda, et heategevuse nimel võtab saates osalemise väljakutse vastu väga lugupeetud tipp-poliitik – Jüri Ratas. See on tähendusrikas algus, mis viitab, et erilist tunnustust ja tähelepanu pälvivad ka järgmised tantsutähed, kes oma karisma ja panusega toetavad Eesti vähiliidu heategevuskampaaniat ning pakuvad vaatajatele meeleoluka ja emotsioonirohke „Tantsud tähtedega“ hooaja.“

Jüri Ratase kinnitusel on kõigil meil vaja anda endast maksimum Eesti inimeste tervise hoidmiseks ning selleks, et kvaliteetse terviseuuringu võimalus jõuaks igasse Eestimaa nurka. „Eestis sureb pahaloomulistesse kasvajatesse aastas ca 4000 inimest, mis näitab, et see haigus ei küsi vanust, sugu ega elukohta. Tantsusaate toel Eesti vähiliidule soetatav ratastel kompuutertomograaf võimaldabki, et nii kopsuvähi sõeluuringut kui ka teisi eriarstide poolt määratud uuringuid oleks võimalik teha inimese elukoha lähedal – ka väljaspool suurlinnu ja suuri meditsiinikeskusi,“ selgitab Ratas põhjust, miks ta võttis vastu otsuse osaleda „Tantsud tähtedega“ saates. „Me kõik oleme kaotanud mõne oma lähedase, tuttava või sõbra sellele haigusele…Nii ka minu pere. Kui saan aidata kaasa taoliste haiguste ennetamisele ja varajasele avastamisele, siis püüan alati oma panuse anda,“ sõnab Jüri Ratas, kes on ka varem Eesti vähiliidu heategevuskampaaniates kaasa löönud.

Sügisel jõuab TV3 vaatajate ette läbi aegade üks armastatuim, glamuurseim ja üllatusterohkeim telesaade „Tantsud tähtedega“. Maailmas enam kui poolesajas riigis rahvast vaimustav suursaade oli Eestimaa vaatajate ees viimati üksteist aastat tagasi. Nüüd, 2022. aasta sügisel tantsivad tuntud Eesti inimesed end TV3 otse-eetris taas rahva südamesse.

„Tantsud tähtedega“ saates pannakse tuntud eestlased paari Eesti parimate võistlustantsijatega. Pooleteise kuu jooksul on paaridel võimalus tantsude põhitõed selgeks saada, harjutada ning valmistada ette esimese kahe saate tantsukavad ja kostüümid, et siis astuda karmi, aga õiglase žürii ja rahva pilgu ette. Alates teisest saatest tuleb iga saate lõpus lahkuda ühel tantsupaaril. Nende saatus, kes saatesse jäävad ja kes peavad tantsusaalist lahkuma, selgub žürii ja rahvahääletuse ühise otsuse tulemusel.

Suursaate ettevalmistused juba käivad. „Paneme kokku ägeda ja mitmekülgse seltskonna tuntud Eesti inimesi, kes soovivad väljakutse vastu võtta ja saatega kaasnevasse heategevusse panustada, samal ajal professionaalse juhendamise läbi midagi uut õppida ja kogeda. Kaotajaid selles saates tegelikult polegi,“ rõõmustab saate konsultant Heili Klandorf-Järvsoo, kes ka möödunud hooaegadel tantsutähti saatesse kutsus ja neile sobivad partnerid leidis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid