Artiklis nimega „Montecito Meghan“ meenutas endine „Suitsi“ staar vahejuhtumit 2019. aastast, kui ta väisas prints Harryga „Lõvikuninga“ lavaversiooni esilinastust Londonis. Meghani sõnul tõmbas üks näitleja teda antud üritusel kõrvale ja ütles: „Ma lihtsalt tahan, et sa teaksid seda, et kui sa kuninglikku perekonda abiellusid, rõõmustasime tänavatel samamoodi nagu siis, kui Mandela vanglast vabastati.“

Daily Maili andmetel on 2013. aastal meie seast lahkunud mehe sugulased Meghani sõnavõtust negatiivselt üllatunud. Ei mõisteta, kuidas ameeriklanna või temaga väidetavalt vestelnud näitleja saavad üldse võrrelda kõnealuseid sündmuseid.

„Neid ei saa võrdsena võtta,“ teatas Mandela lapselaps Zwelivelile 'Mandla' Mandela, kes on üllatunud sellest, et keegi saab võrrelda printsiga abiellumist ja 27 aastat vangis veetmist.

Meghan'i väide on tekitanud raevu ja kriitikat ka teiste Lõuna-Aafrika poliitiliste isikute poolt, kes süüdistavad teda „äärmises lugupidamatuses“. Samuti hakkas Twitteris levima teemaviide #VoetsekMeghan, mis tähendab otsetõlkes „Tõmba uttu, Meghan“.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid