2012. aastal, mil Ott Lepland tegi märkimisväärseid tegusid Bakuus, sai ta mitmeid esinemiskutseid üle Euroopa ning teiste seas ka Portugali. Käesoleval aastal kutsuti meie armastatud laulja taaskord Eestit esindama. Sündmuse pekorraldaja Guilherme Nunes Santose sõnul on Ott Leplandi näol tegemist ühe võimekama vokaalsolistiga, kes nende festivalil üles on astunud ning see on ka põhjuseks, miks kümme aastat hiljem Eesti esindaja taaskord Setubali kutsuti.

Käesoleval aastal astusid lisaks Leplandile lavale Chiara Siracusa Maltalt, Sinplus Šveitsist, Jamie-Lee Saksamaalt, Rita Laranjera ja Carla Ribeiro Portugalist ning Senhit San Marinost. Setubali kesklinnas asuvale Jose Alfonso Auditoriumile kogunes arvukas kuulajaskond, kes elas esinejatele lõunamaise temperamendiga aktiivselt kaasa. Oti vokaalse kõrgpilotaaži parimad hetked said ovatsioonide osaliseks ka lugude kestel ning päädisid aplausimerega laulude lõppedes.

„Eurovisioon on olnud minu elus suure tähtsusega väga mitmes mõttes. Suur kohapealne ning kolossaalne teleauditoorium, lisaks vastutus oma kodumaa kaasaelajate ees, panevad iga artisti oma lavalist tegevust ümber hindama ja mõtestama, nii ka mind. Võistluselt saadud fännibaas ning kontaktid aitavad iga artisti ka nende tuleviku karjääri kujundamisel ning annavad võimaluse taaskohtumisteks kolleegide ja muusikasõpradega, nagu ka nüüd Portugalis“ võtab Ott Lepland kokku Eurovisiooniga seoses kogetu.

Laulja reisikohver ei saa pikalt puhata, sest juba järgmisel nädalal ootab ees reis Milanosse, kus toimub kontsert korvpalli EM-finaalturniiri alagrupi mänge nautima tulnud Eesti korvpallifännidele.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid